petshop

Aydın Evden Eve Nakliyat Bozdoğan Evden Eve Nakliyat Buharkent Evden Eve Nakliyat Çine Evden Eve Nakliyat Didim Evden Eve Nakliyat Germencik Evden Eve Nakliyat İncirliova Evden Eve Nakliyat Karacasu Evden Eve Nakliyat Karpuzlu Evden Eve Nakliyat Koçarlı Evden Eve Nakliyat Köşk Evden Eve Nakliyat Kuşadası Evden Eve Nakliyat Kuyucak Evden Eve Nakliyat Nazili Evden Eve Nakliyat Söke Evden Eve Nakliyat Sultanhisar Evden Eve Nakliyat Yenipazar Evden Eve Nakliyat

18 farklı gruba ücretsiz ulaşım kaldırıldı

ISPARTA 22.10.2023 - 19:58, Güncelleme: 22.10.2023 - 19:58
 

18 farklı gruba ücretsiz ulaşım kaldırıldı

Isparta Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi, 18 farklı gruba ücretsiz ulaşımın kaldırılmasının ardından sosyal medya üzerinden gösterilen tepkilere karşın bir açıklama yayınladı.
 Açıklamada, '' Siz kendi sermayenizle kurduğunuz ve tüm giderlerini kendi imkanlarınızla karşıladığınız bir işte ücretsiz hizmet eder misiniz? Üstüne basa basa söylüyoruz 18 farklı gruba ücretsiz hizmet verilen toplu taşımada özel sektörün ücretsiz ve indirimli taşımada sübvanse edilme talebi neden rahatsız ediyor?'' ifadelerini kullandı.  Isparta Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi tarafından yayınlanan açıklamada, ''Son günlerde ücretsiz seyahat hakkı olan yolcularımız üzerinden, gerek basında gerekse sosyal medyada yapılan değerlendirmelerin neredeyse tamamının 65 yaş üzeri büyüklerimiz üzerinden yapıldığı ve sektörümüzün bu konuyu neden gündemde tuttuğu araştırılmadan hakarete varan eleştiriler yapıldığı görülmektedir. Esnaflarımız 9 yıldır Türkiye genelinde milyonlarca yaşlımıza ücretsiz hizmet vermekte iken, otobüste yer vermeyen, selamlarını dahi almayan ve onlara saygı göstermeyen birçok insanın aşağılayıcı ifadelerine maruz kaldık. Hak etmediğimiz halde siyaset yaptığımız, paraya doymadığımız, aç gözlü olduğumuz dile getirildi. Bu konuda sürekli sorduğumuz soruyu tekrar soruyoruz “SİZ KENDİ SERMAYENİZLE KURDUĞUNUZ VE TÜM GİDERLERİNİ KENDİ İMKANLARINIZLA KARŞILADIĞINIZ BİR İŞTE ÜCRETSİZ HİZMET EDERMİSİNİZ?” Üstüne basa basa söylüyoruz 18 farklı gruba ücretsiz hizmet verilen toplu taşımada özel sektörün ücretsiz ve indirimli taşımada sübvanse edilme talebi neden rahatsız ediyor? Bu sektör maliyet artışlarından etkilenmiyor mu? Bu işe yatırım yapan insanlar, çalışanlar, sizin komşunuz, akrabanız, arkadaşınız ve halkın bir parçası değil mi? İşçi, memur, çalışan veya diğer sektörler hak aradıklarında normal, esnaflarımız hak aradığında tepki neden?  İhtiyacı olana ücretsiz seyahat hakkı verilsin, suistimal önlensin, esnaflarımız vatandaşla karşı karşıya bırakılmasın taleplerimizin neresi yanlış?  TEKRAR SÖYLÜYORUZ; BİZİM ÜCRETSİZ SEYAHAT HAKKI OLANLARLA BİR SORUNUMUZ YOK. YAPTIKLARI HİZMETİN KARŞILIĞI İLGİLİ KURUMLAR TARAFINDAN ESNAFLARIMIZA VERİLSİN Kİ TOPLU TAŞIMA SÜRDÜRÜLEBİLİR OLSUN. Bu talebin neresi rahatsız edici?'' ifadelerine yer verildi.   
Isparta Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi, 18 farklı gruba ücretsiz ulaşımın kaldırılmasının ardından sosyal medya üzerinden gösterilen tepkilere karşın bir açıklama yayınladı.

 Açıklamada, '' Siz kendi sermayenizle kurduğunuz ve tüm giderlerini kendi imkanlarınızla karşıladığınız bir işte ücretsiz hizmet eder misiniz? Üstüne basa basa söylüyoruz 18 farklı gruba ücretsiz hizmet verilen toplu taşımada özel sektörün ücretsiz ve indirimli taşımada sübvanse edilme talebi neden rahatsız ediyor?'' ifadelerini kullandı. 

Isparta Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi tarafından yayınlanan açıklamada, ''Son günlerde ücretsiz seyahat hakkı olan yolcularımız üzerinden, gerek basında gerekse sosyal medyada yapılan değerlendirmelerin neredeyse tamamının 65 yaş üzeri büyüklerimiz üzerinden yapıldığı ve sektörümüzün bu konuyu neden gündemde tuttuğu araştırılmadan hakarete varan eleştiriler yapıldığı görülmektedir.
Esnaflarımız 9 yıldır Türkiye genelinde milyonlarca yaşlımıza ücretsiz hizmet vermekte iken, otobüste yer vermeyen, selamlarını dahi almayan ve onlara saygı göstermeyen birçok insanın aşağılayıcı ifadelerine maruz kaldık. Hak etmediğimiz halde siyaset yaptığımız, paraya doymadığımız, aç gözlü olduğumuz dile getirildi. Bu konuda sürekli sorduğumuz soruyu tekrar soruyoruz “SİZ KENDİ SERMAYENİZLE KURDUĞUNUZ VE TÜM GİDERLERİNİ KENDİ İMKANLARINIZLA KARŞILADIĞINIZ BİR İŞTE ÜCRETSİZ HİZMET EDERMİSİNİZ?”
Üstüne basa basa söylüyoruz 18 farklı gruba ücretsiz hizmet verilen toplu taşımada özel sektörün ücretsiz ve indirimli taşımada sübvanse edilme talebi neden rahatsız ediyor? Bu sektör maliyet artışlarından etkilenmiyor mu? Bu işe yatırım yapan insanlar, çalışanlar, sizin komşunuz, akrabanız, arkadaşınız ve halkın bir parçası değil mi? İşçi, memur, çalışan veya diğer sektörler hak aradıklarında normal, esnaflarımız hak aradığında tepki neden? 
İhtiyacı olana ücretsiz seyahat hakkı verilsin, suistimal önlensin, esnaflarımız vatandaşla karşı karşıya bırakılmasın taleplerimizin neresi yanlış? 
TEKRAR SÖYLÜYORUZ; BİZİM ÜCRETSİZ SEYAHAT HAKKI OLANLARLA BİR SORUNUMUZ YOK. YAPTIKLARI HİZMETİN KARŞILIĞI İLGİLİ KURUMLAR TARAFINDAN ESNAFLARIMIZA VERİLSİN Kİ TOPLU TAŞIMA SÜRDÜRÜLEBİLİR OLSUN. Bu talebin neresi rahatsız edici?'' ifadelerine yer verildi. 

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve alem32.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
vip bayan