petshop

Aydın Evden Eve Nakliyat Bozdoğan Evden Eve Nakliyat Buharkent Evden Eve Nakliyat Çine Evden Eve Nakliyat Didim Evden Eve Nakliyat Germencik Evden Eve Nakliyat İncirliova Evden Eve Nakliyat Karacasu Evden Eve Nakliyat Karpuzlu Evden Eve Nakliyat Koçarlı Evden Eve Nakliyat Köşk Evden Eve Nakliyat Kuşadası Evden Eve Nakliyat Kuyucak Evden Eve Nakliyat Nazili Evden Eve Nakliyat Söke Evden Eve Nakliyat Sultanhisar Evden Eve Nakliyat Yenipazar Evden Eve Nakliyat

ŞEHİRLE BÜTÜNLEŞEN ÜNİVERSİTE: ISUBÜ

ISPARTA 16.06.2023 - 20:18, Güncelleme: 16.06.2023 - 20:18
 

ŞEHİRLE BÜTÜNLEŞEN ÜNİVERSİTE: ISUBÜ

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (ISUBÜ) 5 bin 789 öğrencisini düzenlenen törenle mezun etti.
ISUBÜ 2022-2023 mezuniyet töreni Atatürk Stadyumu’nda düzenlendi. Törene Vali Aydın Baruş, Isparta Milletvekilleri Mehmet Uğur Gökgöz, Av. Osman Zabun, ve Hasan Basri Sönmez, ISUBÜ Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Çatal, Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Çelik, Isparta Belediye Başkan Yardımcısı Uğur Büyükçulcu, kamu kurumu müdürleri, dekanlar, akademisyenler, öğrenci velileri ve yüzlerce genç mezun katıldı. Tören üniversitenin; 6 fakülte, 18 meslek yüksek okulu ve 1 yüksekokulunda öğrenim görerek mezun olan öğrencilerin ve akademisyenlerin tören geçişiyle protokolü selamlamasıyla başladı. Yürüyüşte tribünde bulunan aileler de çocuklarına alkışlarla destek verdi. Mezuniyet törenindeki konuşmasında buradan mezun olan öğrencilerin aynı zamanda Isparta’nın birer elçileri olduğunu söyleyen Vali Baruş Eğitim “Yükseköğretimdeki yaklaşık 65 bin öğrencimizle Isparta olarak Türkiye’nin geleceğinde çok önemli roller üstlenmeye talibiz. Değerli gençler, sizler ülkemizin ve  Isparta’nın geleceği olarak çok kıymetlisiniz, değerlisiniz. Lütfen bu değerinizin farkında olun. Yükseköğretim sizleri bir yandan geleceğe hazırlarken, diğer taraftan da hayatınızın en önemli yılları olarak hatıralarınız da büyük bir iz bırakacak, bundan emin olun. Üniversite yıllarında edindiğiniz dostluklar, arkadaşlıklar hayatta hep önünüze çıkacak. Onun için bu dostlukları, arkadaşlıklar lütfen devam ettirin. Hocalarınızla da irtibatı kesmeyin. Çünkü hayatın tamamı bir okul, üniversiteyi bitirmekle okulun bittiğini zannetmeyin. Hayat ömür boyu bir öğrenme çabası. Şunu da unutmayın ki hayatta başarılı olanlar azminin, sabrının peşini bırakmayanlardır. Ben Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi mezunlarının hem ekonomide hem akademik dünyada ülkemizin geleceğinde çok önemli roller üstleneceğine yürekten inanıyorum. Bizler de Isparta olarak sizler gibi değerli gençlere sahip olduğumuz için çok şanslıyız. Uluslararası öğrencilerimizle birlikte sizler aynı zamanda Türkiye’nin ve Isparta'nın birer elçisi olacaksınız. Isparta’nın güzelliklerini, insanını, faziletlerini ve Türkiye’yi anlatmada gönüllü birer elçimiz olacaksınız. Sevgili gençler bugün sizin için yeni bir başlangıç, hayatınızda her şey güzel olsun, yolunuz bahtınız açık olsun, her şey sizlerin gönlünüzce olsun diyorum. Saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi. Konuşmaların ardından Vali Baruş bölümlerini birincilikte tamamlayarak mezun olan öğrencilere hazırlanan hediyeleri takdim ederek başarılarından dolayı kendilerini tebrik etti.   Tören ant içme ve kep atma coşkusuyla sona erdi.
Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (ISUBÜ) 5 bin 789 öğrencisini düzenlenen törenle mezun etti.

ISUBÜ 2022-2023 mezuniyet töreni Atatürk Stadyumu’nda düzenlendi. Törene Vali Aydın Baruş, Isparta Milletvekilleri Mehmet Uğur Gökgöz, Av. Osman Zabun, ve Hasan Basri Sönmez, ISUBÜ Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Çatal, Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Çelik, Isparta Belediye Başkan Yardımcısı Uğur Büyükçulcu, kamu kurumu müdürleri, dekanlar, akademisyenler, öğrenci velileri ve yüzlerce genç mezun katıldı.

Tören üniversitenin; 6 fakülte, 18 meslek yüksek okulu ve 1 yüksekokulunda öğrenim görerek mezun olan öğrencilerin ve akademisyenlerin tören geçişiyle protokolü selamlamasıyla başladı. Yürüyüşte tribünde bulunan aileler de çocuklarına alkışlarla destek verdi.

Mezuniyet törenindeki konuşmasında buradan mezun olan öğrencilerin aynı zamanda Isparta’nın birer elçileri olduğunu söyleyen Vali Baruş Eğitim “Yükseköğretimdeki yaklaşık 65 bin öğrencimizle Isparta olarak Türkiye’nin geleceğinde çok önemli roller üstlenmeye talibiz. Değerli gençler, sizler ülkemizin ve  Isparta’nın geleceği olarak çok kıymetlisiniz, değerlisiniz. Lütfen bu değerinizin farkında olun. Yükseköğretim sizleri bir yandan geleceğe hazırlarken, diğer taraftan da hayatınızın en önemli yılları olarak hatıralarınız da büyük bir iz bırakacak, bundan emin olun. Üniversite yıllarında edindiğiniz dostluklar, arkadaşlıklar hayatta hep önünüze çıkacak. Onun için bu dostlukları, arkadaşlıklar lütfen devam ettirin. Hocalarınızla da irtibatı kesmeyin. Çünkü hayatın tamamı bir okul, üniversiteyi bitirmekle okulun bittiğini zannetmeyin. Hayat ömür boyu bir öğrenme çabası. Şunu da unutmayın ki hayatta başarılı olanlar azminin, sabrının peşini bırakmayanlardır. Ben Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi mezunlarının hem ekonomide hem akademik dünyada ülkemizin geleceğinde çok önemli roller üstleneceğine yürekten inanıyorum. Bizler de Isparta olarak sizler gibi değerli gençlere sahip olduğumuz için çok şanslıyız. Uluslararası öğrencilerimizle birlikte sizler aynı zamanda Türkiye’nin ve Isparta'nın birer elçisi olacaksınız. Isparta’nın güzelliklerini, insanını, faziletlerini ve Türkiye’yi anlatmada gönüllü birer elçimiz olacaksınız. Sevgili gençler bugün sizin için yeni bir başlangıç, hayatınızda her şey güzel olsun, yolunuz bahtınız açık olsun, her şey sizlerin gönlünüzce olsun diyorum. Saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Vali Baruş bölümlerini birincilikte tamamlayarak mezun olan öğrencilere hazırlanan hediyeleri takdim ederek başarılarından dolayı kendilerini tebrik etti.

 

Tören ant içme ve kep atma coşkusuyla sona erdi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve alem32.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
vip bayan