petshop

Rasyonel Eğitim Kurumlarından ITSO üyelerine özel indirim!

EĞİTİM 05.06.2024 - 19:21, Güncelleme: 05.06.2024 - 20:37
 

Rasyonel Eğitim Kurumlarından ITSO üyelerine özel indirim!

Rasyonel Eğitim Kurumu ile Isparta Ticaret ve Sanayi Odası (ITSO) arasında imzalanan indirim protokolü, ITSO üyelerine önemli bir avantaj sunuyor. Protokol kapsamında, ITSO üyelerinin birinci derece yakınları, haziran ayı sonuna kadar %20 indirimden faydalanabilecekler. Bu tarihten sonra ise yüzde 15 indirim fırsatından yararlanabilecekler.
Rasyonel Eğitim Kurumu, Isparta Ticaret ve Sanayi Odası (ITSO) üyelerine yönelik özel bir indirim protokolü imzaladı. Kurumun kurucu ortakları Osman Gülay ve Kerem Öznur, beraberlerinde Zeynep Nergis ve Cansu Özçelik ile birlikte ITSO Yönetim Kurulu Başkanı Metin Çelik, Başkan Yardımcısı Hüseyin Dede ve Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Topaloğlu'nu ziyaret etti. Ziyaret sırasında eğitim konusunda yapılan sohbetin ardından, Rasyonel Eğitim Kurumu'nun ITSO üyelerine yönelik hazırladığı indirim protokolü imzalandı. Protokol, 2024-2025 ve 2025-2026 eğitim dönemlerini kapsayacak şekilde düzenlendi. ITSO üyelerinin birinci derece yakınları, haziran ayı sonuna kadar %20, bu tarihten sonra ise yüzde 15 indirim fırsatından yararlanabilecekler. Ziyaret esnasında konuşan Osman Gülay, kurumlarının ortaokul ve lise düzeyinde eğitim hizmeti sunduğunu belirtti. Isparta'da eğitime farklı bir perspektif getirmeyi hedeflediklerini ifade etti. Yaz okulu programlarının ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik olduğunu vurgulayan Gülay, öğrencilerin yaz tatillerini verimli bir şekilde değerlendirmelerini amaçladıklarını dile getirdi. 1 Temmuz 2024 tarihinde başlayacak olan 6 haftalık yaz okulu sürecinin önemine dikkat çekti. Ayrıca, yeni dönem kayıtlarında erken kayıt avantajı ile ailelere destek olmak istediklerini belirtti. ITSO Başkanı Metin Çelik ise, kurumun üyelerine yönelik hazırlanan indirim protokolünden dolayı teşekkürlerini ileterek, üyelerini bu fırsattan faydalanmaya davet etti.
Rasyonel Eğitim Kurumu ile Isparta Ticaret ve Sanayi Odası (ITSO) arasında imzalanan indirim protokolü, ITSO üyelerine önemli bir avantaj sunuyor. Protokol kapsamında, ITSO üyelerinin birinci derece yakınları, haziran ayı sonuna kadar %20 indirimden faydalanabilecekler. Bu tarihten sonra ise yüzde 15 indirim fırsatından yararlanabilecekler.

Rasyonel Eğitim Kurumu, Isparta Ticaret ve Sanayi Odası (ITSO) üyelerine yönelik özel bir indirim protokolü imzaladı. Kurumun kurucu ortakları Osman Gülay ve Kerem Öznur, beraberlerinde Zeynep Nergis ve Cansu Özçelik ile birlikte ITSO Yönetim Kurulu Başkanı Metin Çelik, Başkan Yardımcısı Hüseyin Dede ve Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Topaloğlu'nu ziyaret etti. Ziyaret sırasında eğitim konusunda yapılan sohbetin ardından, Rasyonel Eğitim Kurumu'nun ITSO üyelerine yönelik hazırladığı indirim protokolü imzalandı. Protokol, 2024-2025 ve 2025-2026 eğitim dönemlerini kapsayacak şekilde düzenlendi. ITSO üyelerinin birinci derece yakınları, haziran ayı sonuna kadar %20, bu tarihten sonra ise yüzde 15 indirim fırsatından yararlanabilecekler.

Ziyaret esnasında konuşan Osman Gülay, kurumlarının ortaokul ve lise düzeyinde eğitim hizmeti sunduğunu belirtti. Isparta'da eğitime farklı bir perspektif getirmeyi hedeflediklerini ifade etti. Yaz okulu programlarının ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik olduğunu vurgulayan Gülay, öğrencilerin yaz tatillerini verimli bir şekilde değerlendirmelerini amaçladıklarını dile getirdi. 1 Temmuz 2024 tarihinde başlayacak olan 6 haftalık yaz okulu sürecinin önemine dikkat çekti. Ayrıca, yeni dönem kayıtlarında erken kayıt avantajı ile ailelere destek olmak istediklerini belirtti.

ITSO Başkanı Metin Çelik ise, kurumun üyelerine yönelik hazırlanan indirim protokolünden dolayı teşekkürlerini ileterek, üyelerini bu fırsattan faydalanmaya davet etti.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve alem32.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.