petshop

Hayallerinize birlikte ulaşalım: Erenler Eğitim Merkezi

REKLAM 04.07.2023 - 13:10, Güncelleme: 18.10.2023 - 18:20
 

Hayallerinize birlikte ulaşalım: Erenler Eğitim Merkezi

ERENLER EĞİTİM MERKEZİNDE ÖĞRENCİ ODAKLI EĞİTİM İMKANI
Isparta’da 2015 yılından bu yana hizmet veren Özel Erenler Eğitim Merkezi güçlü öğretmen kadrosuyla eğitim-öğretim alanındaki başarısını sürdürüyor. 8’er kişilik sınıf mevcudunun sağlandığı Eğitim Merkezinde; birebir öğrenme felsefesi ile öğretmen öğrencisinin akademik gelişimini yakından takip edebiliyor ve öğrenci odaklı eğitim imkanı sağlanıyor. Isparta’nın en tecrübeli kurumları arasında yer alan Özel Erenler Eğitim Merkezi, 2015 yılından bu yana etkin ve tam öğrenme modeline dayalı eğitim sistemiyle bu alandaki başarısını sürdürüyor. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı eğitimci kadrosuyla eğitime yön veren merkezde yaz-kış eğitimler devam ediyor. Ferhat Çetin Akkaya liderliğinde eğitim hayatını sürdüren Özel Erenler Eğitim Merkezi 3 katlı kampüsüyle ve 1.200 metrekare açık/kapalı alanıyla öğrencilerine kaliteli eğitim imkanı sağlanıyor. Satranç, akıl ve zeka oyunları, origami kursu, drama, el işi becerileri, sinema günleri, yüzme kursu ve spor etkinlikleri ile dolu dolu öğrenim gören öğrenciler, deneyimli öğretmen kadrosuyla da akademik alanda kaliteli öğrenim görmek fırsatı buluyor. Ayrıca hafta sonu destek kursları, hızlı okuma, İngilizce eğitimi, sınırsız kaynak ve yaz okulu imkanı sunuluyor. Eğitim-öğretimde yakalanan başarıyı değerlendiren eğitimci Ferhat Çetin Akkaya, “Çağdaş ve yenilikçi eğitim anlayışımız, güler yüzlü öğretmenlerimiz ile 2015 yılından bu yana eğitim ve öğretime yön vermekteyiz. Yılların verdiği tecrübe ve okulumuzun fiziki donanı sayesinde eğitim seviyemizi artırdık. Hedefimiz akademik başarının yanı sıra sosyal becerileri yüksek, doğru iletişim kurabilen çağdaş ve bilinçli nesiller yetiştirmektir. Öğrencilerimiz 1. Sınıftan başlayıp 8. Sınıfa kadar eğitim hayatlarını sürdürebilirler.” dedi. Profesyonel öğretmen kadrosu ile hafta sonu destek kursları, hızlı okuma, İngilizce eğitimi, yaz okulu ve akıl&zeka oyunları ile öğrencilere eğitim veren Erenler Eğitim Merkezi, birebir eğitim, sınırsız kaynak ve yaz okulu imkanı sunuyor. İLETİŞİM: a. Sanayi Mahallesi 148. Cad. No: 108 Isparta t. 0531 429 69 29 – 0 532 065 73 03
ERENLER EĞİTİM MERKEZİNDE ÖĞRENCİ ODAKLI EĞİTİM İMKANI

Isparta’da 2015 yılından bu yana hizmet veren Özel Erenler Eğitim Merkezi güçlü öğretmen kadrosuyla eğitim-öğretim alanındaki başarısını sürdürüyor. 8’er kişilik sınıf mevcudunun sağlandığı Eğitim Merkezinde; birebir öğrenme felsefesi ile öğretmen öğrencisinin akademik gelişimini yakından takip edebiliyor ve öğrenci odaklı eğitim imkanı sağlanıyor.

Isparta’nın en tecrübeli kurumları arasında yer alan Özel Erenler Eğitim Merkezi, 2015 yılından bu yana etkin ve tam öğrenme modeline dayalı eğitim sistemiyle bu alandaki başarısını sürdürüyor. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı eğitimci kadrosuyla eğitime yön veren merkezde yaz-kış eğitimler devam ediyor.

Ferhat Çetin Akkaya liderliğinde eğitim hayatını sürdüren Özel Erenler Eğitim Merkezi 3 katlı kampüsüyle ve 1.200 metrekare açık/kapalı alanıyla öğrencilerine kaliteli eğitim imkanı sağlanıyor. Satranç, akıl ve zeka oyunları, origami kursu, drama, el işi becerileri, sinema günleri, yüzme kursu ve spor etkinlikleri ile dolu dolu öğrenim gören öğrenciler, deneyimli öğretmen kadrosuyla da akademik alanda kaliteli öğrenim görmek fırsatı buluyor. Ayrıca hafta sonu destek kursları, hızlı okuma, İngilizce eğitimi, sınırsız kaynak ve yaz okulu imkanı sunuluyor.

Eğitim-öğretimde yakalanan başarıyı değerlendiren eğitimci Ferhat Çetin Akkaya, “Çağdaş ve yenilikçi eğitim anlayışımız, güler yüzlü öğretmenlerimiz ile 2015 yılından bu yana eğitim ve öğretime yön vermekteyiz. Yılların verdiği tecrübe ve okulumuzun fiziki donanı sayesinde eğitim seviyemizi artırdık. Hedefimiz akademik başarının yanı sıra sosyal becerileri yüksek, doğru iletişim kurabilen çağdaş ve bilinçli nesiller yetiştirmektir. Öğrencilerimiz 1. Sınıftan başlayıp 8. Sınıfa kadar eğitim hayatlarını sürdürebilirler.” dedi.

Profesyonel öğretmen kadrosu ile hafta sonu destek kursları, hızlı okuma, İngilizce eğitimi, yaz okulu ve akıl&zeka oyunları ile öğrencilere eğitim veren Erenler Eğitim Merkezi, birebir eğitim, sınırsız kaynak ve yaz okulu imkanı sunuyor.

İLETİŞİM:

a. Sanayi Mahallesi 148. Cad. No: 108 Isparta

t. 0531 429 69 29 – 0 532 065 73 03

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve alem32.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.