petshop

GELECEĞİN DOĞA’SINDA GÜÇ BİRLİĞİ

ISPARTA 26.03.2024 - 19:01, Güncelleme: 26.03.2024 - 19:01
 

GELECEĞİN DOĞA’SINDA GÜÇ BİRLİĞİ

Isparta'nın eğitim alanında öncü kurumlarından biri olan Isparta Doğa Koleji, kurumlar arası iş birliği ve toplumla bütünleşme çalışmalarını sürdürüyor.
Genel Müdür Durali Sancar'ın liderliğinde, kurum ziyaretleri ve stratejik ortaklıklarla eğitimin kalitesini artırma yolunda önemli adımlar atılıyor. Bu kapsamda, Sancar'ın DSİ 18. Bölge Müdürlüğü'ne yaptığı ziyaret ve Enerji-Birsen Isparta İl Başkanı Servet Korkmaz ve Enerji Bir Sen Isparta İl Sekreteri Ahmet Tolga Taştekin ile gerçekleştirdiği görüşme, yeni bir iş birliğinin kapılarını araladı. Bu iş birliği neticesinde Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı (Eğitim-Bir-Sen, Sağlık-Sen, Diyanet-Sen, Bem-Bir-Sen, Bayındır-Memur-Sen, Enerji-Bir-Sen, Kültür-Memur-Sen, Büro-Memur-Sen, Birlik-Haber-Sen, Toç-Bir-Sen, Ulaştırma-Memur-Sen, Emekli-Memur-Sen) yaklaşık 12.000 üye, Isparta Doğa Koleji'nin sunduğu eğitim fırsatlarından özel indirimlerle yararlanma imkanı bulacak. Bu özel buluşma, "Geleceğin Doğası" mottosu altında, eğitimin ve öğrencilerin geleceğine dair kapsamlı bir diyalog ortamı sunarken; akademik performans değerlendirmeleri, burs olanakları ve yenilikçi eğitim modelleri gibi çeşitli konular ele alındı. Görüşme, Isparta Doğa Koleji'nin şehrin eğitim alanındaki başarıları ile beraber öğrenci ve veli beklentilerine yönelik hedeflerini de masaya yatırdı. Isparta Doğa Koleji Genel Müdürü Durali Sancar, bu iş birliğinin önemine dikkat çekerek, "Eğitimde mükemmelliği hedefleyen bir kurum olarak, kurumlar arası iş birliğinin gücüne inanıyoruz. Enerji Bir-Sen ile yaptığımız bu protokol, sadece bir başlangıç. İlerleyen dönemlerde de benzer iş birlikleriyle eğitimdeki kalite ve başarı standartlarımızı yükseltmeye devam edeceğiz," dedi. Ayrıca, Kurucu Temsilcisi Kamil Tamtürk de bu gelişmelerden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, "Isparta Doğa Koleji olarak, 'Geleceğin Doğası' mottosunu benimseyerek, eğitimde inovasyon ve akademik başarıyı ön planda tutuyoruz. Bu iş birliği, vizyonumuzun bir yansımasıdır ve eğitimde fark yaratma misyonumuzu pekiştiriyor," şeklinde konuştu.   Isparta Doğa Koleji, bu tür iş birlikleriyle eğitimde fark yaratmayı ve toplumsal katkı sağlamayı hedefliyor. Kurum, geleceğin eğitim standartlarını belirlerken, akademik başarılarının yanı sıra sosyal sorumluluk projeleriyle de adından söz ettiriyor.
Isparta'nın eğitim alanında öncü kurumlarından biri olan Isparta Doğa Koleji, kurumlar arası iş birliği ve toplumla bütünleşme çalışmalarını sürdürüyor.

Genel Müdür Durali Sancar'ın liderliğinde, kurum ziyaretleri ve stratejik ortaklıklarla eğitimin kalitesini artırma yolunda önemli adımlar atılıyor. Bu kapsamda, Sancar'ın DSİ 18. Bölge Müdürlüğü'ne yaptığı ziyaret ve Enerji-Birsen Isparta İl Başkanı Servet Korkmaz ve Enerji Bir Sen Isparta İl Sekreteri Ahmet Tolga Taştekin ile gerçekleştirdiği görüşme, yeni bir iş birliğinin kapılarını araladı. Bu iş birliği neticesinde Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı (Eğitim-Bir-Sen, Sağlık-Sen, Diyanet-Sen, Bem-Bir-Sen, Bayındır-Memur-Sen, Enerji-Bir-Sen, Kültür-Memur-Sen, Büro-Memur-Sen, Birlik-Haber-Sen, Toç-Bir-Sen, Ulaştırma-Memur-Sen, Emekli-Memur-Sen) yaklaşık 12.000 üye, Isparta Doğa Koleji'nin sunduğu eğitim fırsatlarından özel indirimlerle yararlanma imkanı bulacak.

Bu özel buluşma, "Geleceğin Doğası" mottosu altında, eğitimin ve öğrencilerin geleceğine dair kapsamlı bir diyalog ortamı sunarken; akademik performans değerlendirmeleri, burs olanakları ve yenilikçi eğitim modelleri gibi çeşitli konular ele alındı. Görüşme, Isparta Doğa Koleji'nin şehrin eğitim alanındaki başarıları ile beraber öğrenci ve veli beklentilerine yönelik hedeflerini de masaya yatırdı.

Isparta Doğa Koleji Genel Müdürü Durali Sancar, bu iş birliğinin önemine dikkat çekerek, "Eğitimde mükemmelliği hedefleyen bir kurum olarak, kurumlar arası iş birliğinin gücüne inanıyoruz. Enerji Bir-Sen ile yaptığımız bu protokol, sadece bir başlangıç. İlerleyen dönemlerde de benzer iş birlikleriyle eğitimdeki kalite ve başarı standartlarımızı yükseltmeye devam edeceğiz," dedi.

Ayrıca, Kurucu Temsilcisi Kamil Tamtürk de bu gelişmelerden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, "Isparta Doğa Koleji olarak, 'Geleceğin Doğası' mottosunu benimseyerek, eğitimde inovasyon ve akademik başarıyı ön planda tutuyoruz. Bu iş birliği, vizyonumuzun bir yansımasıdır ve eğitimde fark yaratma misyonumuzu pekiştiriyor," şeklinde konuştu.

 

Isparta Doğa Koleji, bu tür iş birlikleriyle eğitimde fark yaratmayı ve toplumsal katkı sağlamayı hedefliyor. Kurum, geleceğin eğitim standartlarını belirlerken, akademik başarılarının yanı sıra sosyal sorumluluk projeleriyle de adından söz ettiriyor.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve alem32.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
vip bayan