petshop

Ak Parti Isparta İl Başkanlığı'ndan Dikkat Çeken Etkinlik

ISPARTA 06.06.2024 - 13:55, Güncelleme: 06.06.2024 - 13:55
 

Ak Parti Isparta İl Başkanlığı'ndan Dikkat Çeken Etkinlik

Ak Parti Isparta İl Başkanlığı tarafından ''Dünya Çevre Koruma Günü'' kapsamında düzenlenen çöp toplama etkinliğini, Ak Parti İl Başkanı Furkan Cem Er'in başkanlığında Ak Parti İl Teşkilatı ve Isparta Sivil Toplum Kuruluşları ile birlikte bugün saat 16.00'da Gökçay Mesireliği alanında sosyal farkındalık oluşturmak amacıyla buluştular.
Ak Parti Isparta İl Başkanı Furkan Cem Er ifadelerinde, ''Bugün burada 5 Haziran Dünya Çevre Koruma Günü etkinliği kapsamında bir farkındalık oluşturmak amacı ile bu konuda hassasiyet ve farkındalık gösteren Sivil Toplum Kuruluşlarıyla birlikte bir çalışma başlattıklarını ifade etti. Ayrıca Isparta Filistin İnisiyatifi çatısı altında buluşan yirmi beş sivil toplum kuruluşu ve bazı siyasi partilerin temsilcileri ile birlikte ortak çalışma etkinliğini oluşturduklarını da belirtti. Bu dünya hepimizin, küresel ısınmaya biz insanların sebep olduğunu, sadece etrafa atılan çöpler ve atıklar değil, bindiğimiz araçlardan, tükettiğimiz sulara kadar insan eli ile doğaya zarar verildiğini açıkladı. Bugünlerde belki bizler doğal kirlilikleri oluştururken kendi yaşamımız süresince doğamızı kirlettiğimizi düşünmesek de ileriye dönük bakıldığında ise dünyayı emanet edeceğimiz gelecek nesillerimize daha sağlıklı daha yaşanılabilir bir çevre bırakmak adına etkinliğinin düzenlendiğini sözlerine ekledi. Günümüzde nüfus artışları sebebi ile tüketim toplumu haline gelmemiz dolayısıyla dünyamızın kendi öz kaynakları tükenmeye başladığını, gerek tatlı su kaynakları gerek hava ve oksijen kaynaklarının bir çok açıdan gelecek nesillerimiz için zor bir günler beklediğini düşündüğünü vurguladı. Ak Parti Isparta İl Başkanı Er, ifadelerinin sonunda  ''Hepimizin Bir Dünyası Var'' sloganıyla gerçekleştirdikleri etkinle Ispartalı hemşerilerimiz ile birleşerek  bu etkinlik tüm çevre illerde, Türkiye'de ve Dünya'da bir farkındalık oluşturmayı ve daha yaşanılabilir bir çevre için hep birlikte bu duyarlılığı gösterebiliriz'' ifadelerine yer verdi.
Ak Parti Isparta İl Başkanlığı tarafından ''Dünya Çevre Koruma Günü'' kapsamında düzenlenen çöp toplama etkinliğini, Ak Parti İl Başkanı Furkan Cem Er'in başkanlığında Ak Parti İl Teşkilatı ve Isparta Sivil Toplum Kuruluşları ile birlikte bugün saat 16.00'da Gökçay Mesireliği alanında sosyal farkındalık oluşturmak amacıyla buluştular.

Ak Parti Isparta İl Başkanı Furkan Cem Er ifadelerinde, ''Bugün burada 5 Haziran Dünya Çevre Koruma Günü etkinliği kapsamında bir farkındalık oluşturmak amacı ile bu konuda hassasiyet ve farkındalık gösteren Sivil Toplum Kuruluşlarıyla birlikte bir çalışma başlattıklarını ifade etti. Ayrıca Isparta Filistin İnisiyatifi çatısı altında buluşan yirmi beş sivil toplum kuruluşu ve bazı siyasi partilerin temsilcileri ile birlikte ortak çalışma etkinliğini oluşturduklarını da belirtti. Bu dünya hepimizin, küresel ısınmaya biz insanların sebep olduğunu, sadece etrafa atılan çöpler ve atıklar değil, bindiğimiz araçlardan, tükettiğimiz sulara kadar insan eli ile doğaya zarar verildiğini açıkladı. Bugünlerde belki bizler doğal kirlilikleri oluştururken kendi yaşamımız süresince doğamızı kirlettiğimizi düşünmesek de ileriye dönük bakıldığında ise dünyayı emanet edeceğimiz gelecek nesillerimize daha sağlıklı daha yaşanılabilir bir çevre bırakmak adına etkinliğinin düzenlendiğini sözlerine ekledi. Günümüzde nüfus artışları sebebi ile tüketim toplumu haline gelmemiz dolayısıyla dünyamızın kendi öz kaynakları tükenmeye başladığını, gerek tatlı su kaynakları gerek hava ve oksijen kaynaklarının bir çok açıdan gelecek nesillerimiz için zor bir günler beklediğini düşündüğünü vurguladı.

Ak Parti Isparta İl Başkanı Er, ifadelerinin sonunda  ''Hepimizin Bir Dünyası Var'' sloganıyla gerçekleştirdikleri etkinle Ispartalı hemşerilerimiz ile birleşerek  bu etkinlik tüm çevre illerde, Türkiye'de ve Dünya'da bir farkındalık oluşturmayı ve daha yaşanılabilir bir çevre için hep birlikte bu duyarlılığı gösterebiliriz'' ifadelerine yer verdi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve alem32.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.